1978 yılında Oto Irmak A.Ş. ile temelleri attığımız Irmak Grup olarak, 2015’ten beri lojistik sektöründe aktif rol oynuyoruz. Günümüzde gümrük müşavirliği, antrepo, soğuk hava depoları, gümrüklü hububat siloları ve serbest depolar ile ülkemizdeki ticaretin büyümesini destekliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ilk önceliğimiz. Dinamik ve tecrübeli ekibimizle üstün kaliteli hizmet verebilmek için titizlikle çalışıyoruz.

Değerlerimiz

Kurulduğumuz ilk günden beri çevreye duyarlı bir şekilde projelerimizi yapılandırmaya özen gösteriyoruz. Kemalpaşa tesisimizde güneş panelleri ile 3.2 MW’lık yenilenebilir enerji üretiyoruz. Ayrıca operasyonlarımızda çoğunlukla elektrikli forklift kullanımını tercih ediyoruz.

 

Ürünlerinizin emniyetini sağlayabilmek adına 7/24 profesyonel bir güvenlik ekibi ile çalışıyoruz.  CCTV (kapalı devre televizyon sistemi) yardımıyla tesisimizin her noktasını hem canlı olarak hem de video kaydı alarak takip ediyoruz.  Çalışanlarımızın tesise giriş çıkış saatlerini ise yüz tanıma özellikli bir program aracılığıyla kontrollerini sağlıyoruz. Tam kapsamlı sigorta ile ürünlerinizi güvence aldığımızın da altını çizelim.

 

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizler için bir diğer hususi konu. Ekibimize görevlerine uygun kıyafet ve ekipman sağlıyor, görev tanımına uygun iş güvenliği ve yetkinlik eğitimleri veriyoruz. Müessesemizde kullandığımız araçların mühendisler tarafından periyodik kontrolleri yapılıyor. Kahvaltı ve öğle yemeklerimizin içeriği, günlük ihtiyaç duyulan besin değerlerini karşılayacak şekilde seçiliyor.