İzmir’in en büyük fuarı olan Marble İzmir Fair 2024’e katılım sağladık. İlgili kişilere doğal taş sektörüne özel lojistik çözümlerimizi detaylı anlattık. Firmaların lojistik alanındaki talepleri ile ilgili detaylı bilgi edinip, ortak projeler geliştirdik.

Irmak Depoları Kemalpaşa Tesisi’nde Loji Kampüs ve Dargeb Derneği öğrenci ekiplerini misafir ettik. Arkadaşlarımız ile depoları gezme ve sektörel paylaşımında bulunduk.

2.si gerçekleşen Logistech 2023’e katılım sağladık. Bizleri ziyarete gelen tüm misafir, müşteri ve iş ortaklarımıza yoğun ilgilerinden ötürü teşekkür ederiz.

Irmak Grup olarak, Ekonomi Üniversitesi Lojistik Kulübü’nün düzenlediği 15. Üniversite ve Sanayi İş Birliği Etkinliği’nde yer aldık. Kariyer standımızda öğrenci ve akademisyenlerle tanışıp yapay zekanın lojistik sektöründeki etkilerini tartıştık.

MUTSO, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, ile ortak protokol imzaladık. Protokole bağlı olarak MUTSO ile üyelerine hizmetlerimizde çeşitli ayrıcalıklar sağlayacağız.

İzmir’de 19.su düzenlenen Agroexpo 2024’e katılım sağladık. Tarım, hayvancılık ve tavukçuluk sektöründen profesyoneller ile biraraya gelip ortak projeler geliştirdik.

Logitrans 2023 fuarına katılımcı olarak yer aldık. Gıda, makine, kimya gibi endüstrilerden birçok firma ile tanıştık.

Logistech 2022 fuarına katılım sağladık. Lojistik ile ilgili gelişimleri takip etme fırsatının yanı sıra benzer sektörlerden profesyoneller ile tanışma imkanı da yakaladık. İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanımız Mustafa Tunç Soyer’e ve Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar'a standımıza yaptığı ziyaretlerden ötürü teşekkür ederiz.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 10.'su düzenlenen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'na müdürümüz Bülent Özbay konuşmacı olarak davet edildi. Müdürümüz katılımcılarla, soğuk hava depolarında enerji verimliliğini artırmak hakkında detaylı bilgi paylaştı.